דילים לפראג

דילים לפראג שיפתיעו אתכם

פראג היא הרבה מעבר לעיר הבירה של צ'כיה-  כשאני חיפשתי דילים לפראג לפני שנה, לא האמנתי עד כמה העיר הזו מדהימה. פראג שמכונה גם "הלב של אירופה" כוללת בתוכה הכל מכל. מצד אחד – שפע של אתרים עתיקים המעידים על המורשת ההיסטורית המפוארת שלה. מהצד השני – אתרי קניות רבים, לצד בתי מלון מושקעים במיוחד. ישראלים רבים בוחרים להזמין דילים לפראג בסילבסטר ואי אפשר שלא להבין אותם – זו אחת מהערים המושלמות ביותר לחגוג בה את השנה האזרחית החדשה. אבל איך מתחילים בכלל להזמין דילים לפראג? אפשר להזמין אותם בפשטות דרך האתר שבו אתם נמצאים ולהשאיר את הפרטים שלכם!

חבילות נופש לפראג בכל מחיר

באופן טבעי, אם אתם מחפשים דילים לפראג בסוכות, בסילבסטר או בכל מועד אחר, המחיר הוא זה שעומד לנגד עיניכם. מה שבעיקר ישפיע על המחיר של מבצעים לפראג הוא המלון שבו אתם תשהו. מצד אחד, אפשר לבחור את המלונות הזולים של פראג, אשר מעניקים אירוח מוצלח, לצד מחירים סבירים בטווח שבין 40 ל50 יורו ללילה. במלונות הללו אפשר לציין את אידאה הוטל הממוקם בלב פראג, בדירוג של ארבעה כוכבים, שתמורת 47 יורו ללילה יעניק לכם חצי פנסיון, בר, מסעדה, שירותי כביסה ועוד. עוד מלון שאפשר לשקול במסגרת של החופשה שלכם בפראג הוא סיטי אין הוטל פראג. זהו מלון הנמצא בסמוך לאתרי התיירות המרכזיים של פראג, ובדירוג של שלושה כוכבים.

מצד שני, יש מי שמחפשים דילים לפראג שכוללים דווקא בתי מלון יוקרתיים יותר. אפשר לפנות לרשת שרתון העולמית אשר יש לה גם סניף בפראג, בדירוג של חמישה כוכבים עם כל השירותים המוכרים של הרשת. מלון חמישה כוכבים נוסף שכדאי למצוא בפראג הוא מלון ממאיסון, אשר כולל בתוכו לא פחות מ13 מסעדות, חדרי אירועים, וחניה פרטית בתשלום סמלי וחד פעמי.

חבילות לפראג בשביל לטייל בעיר

אולם, סביר להניח שהסיבה שבגללה אתם מחפשים דילים לפראג היא לא בשביל להישאר כל היום בתוך המלון. מהניסיון שלי, ארכיב לכם כמה אתרים שאתם חייבים לראות כל עוד אתם בתוך העיר. כשאתם מזמינים דילים לפראג, פנו זמן בשביל לבקר ברובע היהודי של העיר, הוכלל בתוכו כמה אתרים כמו בית הקברות היהודי, בית הכנסת הספרדי, ובית הכנסת סטרובה.

אתרים נוספים שכדאי לבקר בהם הם כנסיית ניקולאי הקדוש, כנסיית מריה הקדושה (אשר מפורסמת בשל הפסל של ישו התינוק שמריה נושאת), כיכר וצלאב במרכז העיר, קיר לנון, וכן מגדל הטלוויזיה של העיר אשר מתנשא לגובה מרשים של מעל ל200 מטר. יש עוד שפע של אטרקציות לבקר בהן בפראג, וקצרה היריעה מלהכיל את כולם. בשביל לחוות אותן באופן אישי, מומלץ שתזמינו כבר עכשיו דילים לפראג. את ההזמנה תוכלו לבצע באופן מהיר דרך האתר, להשוות מחירים, ולהזמין לעצמכם חבילת נופש משתלמת.

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS